Power Tool Battery 9.6V 3000mAh (2607335152)

€ 29,20

€ 35,33 inclusief BTW
Artikelnummer
PSA-PTH0028A
Voorraad
Op voorraad (12)


Dit is een 2-Power merk product

 

Uitgebreide specificaties:
 

  • Accu is volledig compatible met de originele accu
  • Deze accu bevat Panasonic cellen
  • Deze accu is kwalitatief vergelijkbaar of beter dan een originele accu.
  • Deze accu heeft dezelfde electrische beveiliging dan de originele accu.
  • NI-MH, 9,6 Volt, 3000 Mah
  • Kan worden opgeladen met de originele Bosch lader
  • Beveiligd tegen oververhitting, tegen overladen en tegen kortsluiting
  • 12 maanden garantie
  • CE gecertificeerd, deze accu voldoet dus aan alle wettelijke Europese eisen

 

Compatible met de volgende partnummers:
Bosch 2 607 335 035
Bosch 2 607 335 037
Bosch 2 607 335 072
Bosch 2 607 335 089
Bosch 2 607 335 109
Bosch 2 607 335 118
Bosch 2 607 335 142
Bosch 2 607 335 144
Bosch 2 607 335 149
Bosch 2 607 335 152
Bosch 607 335 171
Bosch 2 607 335 230
Bosch 2 607 335 241
Bosch 2 607 335 254
Bosch 2607335035
Bosch 2607335037
Bosch 2607335072
Bosch 2607335089
Bosch 2607335152
Bosch 2607335230
Bosch 2607335254
Bosch 2 607 335 469
Bosch 2 610 910 400
Bosch BAT001
Bosch BH-974
Bosch BH-974H
Bosch BH-974L
Bosch BH-974N

Compatible met de volgende apparaten:
Bosch GBB 9.6VES-1
Bosch GBM 9.6VES-1
Bosch GBM 9.6VES-2
Bosch GBM 9.6VES-3
Bosch GBM 9.6VSP-3
Bosch GDR 90
Bosch GLI 9.6V
Bosch GSB 9.6VES
Bosch GSB 9.6VES-2
Bosch GSR 9.6 (old Version)
Bosch GSR 9.6 VE-2
Bosch GSR 9.6 VES-2
Bosch GSR 9.6 VPE-2
Bosch GSR 9.6-1
Bosch GSR 9.6VE2
Bosch GSR 9.6VET
Bosch PBM 9.6VES-2
Bosch PDR 80
Bosch PSB 9.6VES-2
Bosch PSB 9.6VES2
Bosch PSB 9.6VPS-2
Bosch PSB 9.6VSP-2
Bosch PSR 9.6VES
Bosch PSR 9.6VES-2
Flex BBM 596B
Flex BS 596B
Skil 3000VSRK
Skil 3100
Skil 3100K
Skil 3105
Skil 3105K
Skil 3109K
Skil 3110
Skil 3110K
Skil 3110VSRK
Skil 3220
Skil B2100
Skil B2109
Skil B2109K
Skil B2110
Skil B2220
Wurth ABM 96-P3
Wurth ASB 96-P2
Wurth ASS 96-M

Batterijtechnologie NiMH
Capaciteit 3000 mAh
Voltage 9.6V
Afmetingen 109 x 105 x 56 mm.
Gewicht 551 gr.
Breedte 105 mm.
Lengte 109 mm.
Hoogte 56 mm.
Levertijd Één werkdag
Status Nieuw
Battery type NI-MH
Voltage 9,6 volt
Capaciteit 3000 mah
Merk cellen Panasonic
verzendkosten €5,45 incl btw (€4,50 ex btw)
Garantie 12 maanden
Batterijtechnologie NiMH
Capaciteit 3000.000
Voltage 9.600
Afmetingen 109 x 105 x 56
Gewicht 551
Breedte 105
Lengte 109
Hoogte 56