Power Tool Battery 9.6V 2400mAh (BAT048)

€ 29,35

€ 35,51 inclusief BTW
Artikelnummer
PSA-PTH0019A
Voorraad
Op voorraad (61)


Dit is een 2-Power merk product

 

Uitgebreide specificaties:
 

  • Accu is volledig compatible met de originele accu
  • Deze accu bevat Panasonic cellen
  • Deze accu is kwalitatief vergelijkbaar met een originele accu.
  • Deze accu heeft dezelfde electrische beveiliging dan de originele accu.
  • NI-MH, 12 Volt, 3000 Mah
  • Kan worden opgeladen met de originele Bosch oplader
  • Beveiligd tegen oververhitting, tegen overladen en tegen kortsluiting
  • 12 maanden garantie
  • CE gecertificeerd, deze accu voldoet dus aan alle wettelijke Europese eisen

 

Deze accu is 100% compatible met de volgende partnummers:
Bosch 2 607 001 80
Bosch 2 607 335 082
Bosch 2 607 335 272
Bosch 2 607 335 373
Bosch 2 607 335 414
Bosch 2 607 335 453
Bosch 2 607 335 461
Bosch 2 607 335 469
Bosch 2 607 335 524
Bosch 2 607 335 529
Bosch 2 607 335 539
Bosch 2 607 335 540
Bosch 2 607 335 674
Bosch 2 607 335 682
Bosch 2 607 335 707
Bosch 2 607335260
Bosch 2 607335271
Bosch 260700180
Bosch 2607335082
Bosch 2607335260
Bosch 2607335271
Bosch 2607335272
Bosch 2607335373
Bosch 2607335414
Bosch 2607335453
Bosch 2607335461
Bosch 2607335469
Bosch 2607335524
Bosch 2607335529
Bosch 2607335539
Bosch 2607335540
Bosch 2607335674
Bosch 2607335682
Bosch 2607335707
Bosch BAT0408
Bosch BAT048
Bosch BAT100
Bosch BAT119
Bosch BH984
Bosch BPT1041
 
Compatible met de volgende apparaten:
Bosch 23609
Bosch 32609
Bosch 32609- RT
Bosch EXACT 1100
Bosch EXACT 2
Bosch EXACT 4
Bosch EXACT 6
Bosch EXACT 7
Bosch EXACT 9
Bosch GDR 9.6 V
Bosch GLI 9.6 V
Bosch GSR 9.6 (New Version)
Bosch GSR 9.6-1
Bosch GSR 9.6-2
Bosch GSR 9.6V
Bosch GSR 9.6VE-2
Bosch PLI 9.6V
Bosch PSR 9.6VE-2
Bosch PSR 960
Bosch PSR 960

Batterijtechnologie NiMH
Capaciteit 2400 mAh
Voltage 9.6V
Afmetingen 82 x 79 x 111 mm.
Gewicht 539 gr.
Breedte 79 mm.
Lengte 82 mm.
Hoogte 111 mm.
Levertijd Één werkdag
Status Nieuw
Battery type NI-MH
Voltage 9,6 volt
Capaciteit 2400 Mah
Merk cellen Panasonic
Garantie 12 maanden
Batterijtechnologie NiMH
Capaciteit 2400.000
Voltage 9.600
Afmetingen 82 x 79 x 111
Gewicht 539
Breedte 79
Lengte 82
Hoogte 111