Accu voor Bosch Bat609 Bat618 (Li-ion - 18V - 1500 Mah - Samsung cellen)

€ 20,62

€ 24,95 inclusief BTW
Artikelnummer
1646-1500
Voorraad
Op voorraad (4)


Bijna de helft goedkoper dan de originele accu zonder verschil in kwaliteit!

 

Specificaties:

  • Accu is volledig compatible met de originele accu
  • Deze accu bevat Sanyo / Panasonic cellen
  • Deze accu is kwalitatief vergelijkbaar met een originele accu.
  • Deze accu heeft dezelfde electrische beveiliging dan de originele accu.
  • LI-ion, 14,4 Volt, 1500 Mah
  • Kan worden opgeladen met de originele Bosch lader
  • Beveiligd tegen oververhitting, tegen overladen en tegen kortsluiting
  • 12 maanden garantie
  • CE gecertificeerd, deze accu voldoet dus aan alle wettelijke Europese eisen

 

Accu voor diverse Bosch gereedschappen, zie onderstaande lijst voor welk Bosch gereedschap deze accu geschikt is:

Bosch 17618
Bosch 17618-01
Bosch 25618
Bosch 25618-01
Bosch 25618-02
Bosch 26618
Bosch 3601H61S10
Bosch 36618-02
Bosch 37618
Bosch 37618-01
Bosch CCS180
Bosch CCS180B
Bosch CCS180K
Bosch CFL180
Bosch CFL180B
Bosch CRS180
Bosch CRS180B
Bosch CRS180K
Bosch GBH 18 V-LI
Bosch GCB 18 V-LI
Bosch GDR 18 V-LI
Bosch GDR 18V-LIMF
Bosch GDS 18 V-LI
Bosch GDS 18V-LI HT
Bosch GGS 18 V-LI
Bosch GKS 18 V-LI
Bosch GSA 18 V-LI
Bosch GSB 18 V-LI
Bosch GSB 18 VE-2-LI
Bosch GSB 18-2-LI
Bosch GSK 18 V-LI
Bosch GSR 18 V-LI
Bosch GSR 18 VE-2-LI
Bosch GSR 18-2-LI
Bosch GWS 18 V-LI
Bosch PB360S



en is 100% compatible met de volgende partnummers:


Bosch 2 607 336 040
Bosch 2 607 336 091
Bosch 2 607 336 092
Bosch 2 607 336 169
Bosch 2 607 336 170
Bosch 2 607 336 208
Bosch 2 607 336 235
Bosch 2 607 336 236
Bosch 2 607 336 559
Bosch 2 607 336 998
Bosch 2607336040
Bosch 2607336091
Bosch 2607336092
Bosch 2607336169
Bosch 2607336170
Bosch 2607336208
Bosch 2607336235
Bosch 2607336236
Bosch 2607336559
Bosch 2607336998
Bosch BAT609
Bosch BAT609G
Bosch BAT618
Bosch BAT618G

Levertijd Wanneer u op werkdagen voor 15.00 bestelt en betaalt, wordt het dezelfde dag nog verzonden (mits het produkt op voorraad is)
Status Nieuw
Battery type Li-ion
Voltage 18V
Capaciteit 4000 mah
Merk cellen Samsung
verzendkosten DPD €5,45 (levertijd 1 werkdag, ook op zaterdag) - Kiala €4,00 (levertijd ongeveer 3 werkdagen)
Garantie 12 maanden